Prva liga Srbije
Serbia
League level:
Second Tier
- Number of teams: 16 teams
- Players: 479
- Foreigners: 71 Players 14.8%
- ø-Market value: €132k
- ø-Age: 24.9
Complete Prva liga Srbije schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/2/198:00 PM | ||||||
(6.) Metalac | 1:0 | FK Zemun (12.) | ||||
Sat 8/3/195:30 PM | ||||||
(2.) Radnicki 1923 | 3:0 | Radnicki Pirot (13.) | ||||
(8.) Sindjelic Bg | 1:1 | Novi Pazar (7.) | ||||
(10.) Zlatibor | 0:0 | Graficar (9.) | ||||
Sun 8/4/195:30 PM | ||||||
(3.) Dinamo Vranje | 3:1 | Smederevo 1924 (16.) | ||||
(1.) Zarkovo | 4:0 | Dobanovci (14.) | ||||
(5.) Trayal | 2:1 | Kolubara (11.) | ||||
Mon 8/5/198:00 PM | ||||||
(4.) Backa | 2:1 | Kabel Novi Sad (15.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/10/195:30 PM | ||||||
(11.) FK Zemun | 3:0 | Sindjelic Bg (13.) | ||||
(10.) Radnicki Pirot | 2:1 | Metalac (9.) | ||||
(15.) Kabel Novi Sad | 3:2 | Radnicki 1923 (8.) | ||||
(1.) Dinamo Vranje | 2:1 | Backa (7.) | ||||
(16.) Smederevo 1924 | 0:3 | Kolubara (6.) | ||||
(4.) Graficar | 1:0 | Zarkovo (5.) | ||||
(14.) Dobanovci | 0:1 | Trayal (2.) | ||||
(3.) Novi Pazar | 2:0 | Zlatibor (12.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 8/14/195:30 PM | ||||||
(10.) Radnicki 1923 | 0:4 | Dinamo Vranje (1.) | ||||
(13.) Sindjelic Bg | 1:1 | Radnicki Pirot (6.) | ||||
(8.) Zlatibor | 1:0 | FK Zemun (12.) | ||||
(9.) Zarkovo | 0:0 | Novi Pazar (4.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(3.) Backa | 3:0 | Smederevo 1924 (16.) | ||||
(11.) Metalac | 1:3 | Kabel Novi Sad (15.) | ||||
(2.) Trayal | 1:0 | Graficar (7.) | ||||
(5.) Kolubara | 0:0 | Dobanovci (14.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 8/18/195:00 PM | ||||||
(16.) Smederevo 1924 | 0:2 | Dobanovci (12.) | ||||
(5.) Graficar | 3:0 | Kolubara (10.) | ||||
(3.) Novi Pazar | 3:1 | Trayal (2.) | ||||
(13.) FK Zemun | 0:1 | Zarkovo (6.) | ||||
(9.) Radnicki Pirot | 1:1 | Zlatibor (8.) | ||||
(15.) Kabel Novi Sad | 1:0 | Sindjelic Bg (14.) | ||||
(1.) Dinamo Vranje | 2:3 | Metalac (7.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(4.) Backa | 1:1 | Radnicki 1923 (11.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/23/198:00 PM | ||||||
(8.) Kolubara | 3:1 | Novi Pazar (5.) | ||||
Sat 8/24/195:00 PM | ||||||
(9.) Radnicki 1923 | 3:0 | Smederevo 1924 (16.) | ||||
(13.) Sindjelic Bg | 1:0 | Dinamo Vranje (3.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(2.) Metalac | 2:0 | Backa (10.) | ||||
(1.) Trayal | 1:1 | FK Zemun (14.) | ||||
Sun 8/25/195:00 PM | ||||||
(11.) Zlatibor | 0:0 | Kabel Novi Sad (15.) | ||||
(7.) Zarkovo | 1:3 | Radnicki Pirot (6.) | ||||
Mon 8/26/195:00 PM | ||||||
(12.) Dobanovci | 2:2 | Graficar (4.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/31/194:00 PM | ||||||
(15.) Kabel Novi Sad | 0:0 | Zarkovo (8.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(16.) Smederevo 1924 | 1:2 | Graficar (3.) | ||||
(11.) FK Zemun | 1:0 | Kolubara (12.) | ||||
(4.) Radnicki Pirot | 2:1 | Trayal (5.) | ||||
(6.) Dinamo Vranje | 0:0 | Zlatibor (10.) | ||||
(9.) Radnicki 1923 | 1:2 | Metalac (1.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(2.) Novi Pazar | 2:0 | Dobanovci (14.) | ||||
(7.) Backa | 3:2 | Sindjelic Bg (13.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 9/4/194:30 PM | ||||||
(13.) Sindjelic Bg | 0:0 | Radnicki 1923 (12.) | ||||
(8.) Zlatibor | 1:0 | Backa (9.) | ||||
(10.) Zarkovo | 0:0 | Dinamo Vranje (3.) | ||||
(14.) Dobanovci | 1:1 | FK Zemun (11.) | ||||
(1.) Graficar | 1:0 | Novi Pazar (4.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(6.) Trayal | 1:1 | Kabel Novi Sad (15.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(2.) Metalac | 0:1 | Smederevo 1924 (16.) | ||||
(7.) Kolubara | 1:0 | Radnicki Pirot (5.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/8/194:30 PM | ||||||
(16.) Smederevo 1924 | 1:0 | Novi Pazar (7.) | ||||
(8.) FK Zemun | 1:0 | Graficar (2.) | ||||
(3.) Radnicki Pirot | 2:0 | Dobanovci (14.) | ||||
(4.) Dinamo Vranje | 0:0 | Trayal (6.) | ||||
(9.) Radnicki 1923 | 1:0 | Zlatibor (11.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(1.) Metalac | 4:2 | Sindjelic Bg (13.) | ||||
Mon 9/9/194:30 PM | ||||||
(15.) Kabel Novi Sad | 0:0 | Kolubara (10.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(12.) Backa | 0:2 | Zarkovo (5.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/13/194:30 PM | ||||||
(14.) Sindjelic Bg | 1:3 | Smederevo 1924 (16.) | ||||
Sat 9/14/194:30 PM | ||||||
(15.) Dobanovci | 0:1 | Kabel Novi Sad (13.) | ||||
(9.) Trayal | 0:2 | Backa (8.) | ||||
(7.) Zlatibor | 1:0 | Metalac (2.) | ||||
Sun 9/15/194:30 PM | ||||||
(5.) Novi Pazar | 2:1 | FK Zemun (11.) | ||||
(1.) Graficar | 3:1 | Radnicki Pirot (6.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(12.) Kolubara | 0:1 | Dinamo Vranje (4.) | ||||
Mon 9/16/194:30 PM | ||||||
(3.) Zarkovo | 2:0 | Radnicki 1923 (10.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/20/194:00 PM | ||||||
(13.) Sindjelic Bg | 2:1 | Zlatibor (9.) | ||||
Sat 9/21/194:00 PM | ||||||
(16.) Smederevo 1924 | 2:1 | FK Zemun (12.) | ||||
(4.) Radnicki Pirot | 1:1 | Novi Pazar (5.) | ||||
(3.) Dinamo Vranje | 2:0 | Dobanovci (15.) | ||||
(11.) Radnicki 1923 | 0:0 | Trayal (10.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(8.) Backa | 0:2 | Kolubara (7.) | ||||
(2.) Metalac | 2:0 | Zarkovo (6.) | ||||
Sun 9/22/192:00 PM | ||||||
(14.) Kabel Novi Sad | 1:1 | Graficar (1.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/29/194:00 PM | ||||||
(1.) Graficar | 4:2 | Dinamo Vranje (3.) | ||||
(15.) Dobanovci | 1:1 | Backa (9.) | ||||
(8.) Zarkovo | 2:3 | Sindjelic Bg (12.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(4.) Novi Pazar | 3:1 | Kabel Novi Sad (14.) | ||||
(6.) Kolubara | 1:0 | Radnicki 1923 (11.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(10.) Trayal | 1:1 | Metalac (2.) | ||||
Mon 9/30/194:00 PM | ||||||
(13.) FK Zemun | 0:2 | Radnicki Pirot (5.) | ||||
(7.) Zlatibor | 2:1 | Smederevo 1924 (16.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/4/193:00 PM | ||||||
(3.) Dinamo Vranje | 0:0 | Novi Pazar (4.) | ||||
(10.) Radnicki 1923 | 1:0 | Dobanovci (15.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(9.) Backa | 2:2 | Graficar (1.) | ||||
Sat 10/5/193:00 PM | ||||||
(14.) Kabel Novi Sad | 2:0 | FK Zemun (13.) | ||||
(16.) Smederevo 1924 | 1:0 | Radnicki Pirot (5.) | ||||
(12.) Sindjelic Bg | 0:0 | Trayal (11.) | ||||
(7.) Zlatibor | 1:1 | Zarkovo (8.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(2.) Metalac | 2:1 | Kolubara (6.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 10/9/193:00 PM | ||||||
(16.) Dobanovci | 0:1 | Metalac (1.) | ||||
(14.) FK Zemun | 0:0 | Dinamo Vranje (3.) | ||||
(9.) Radnicki Pirot | 0:1 | Kabel Novi Sad (12.) | ||||
(10.) Zarkovo | 1:2 | Smederevo 1924 (15.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(6.) Novi Pazar | 0:1 | Backa (8.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) Kolubara | 2:1 | Sindjelic Bg (13.) | ||||
Wed 10/23/196:00 PM | ||||||
(2.) Graficar | 0:2 | Radnicki 1923 (7.) | ||||
(11.) Trayal | 1:2 | Zlatibor (4.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/13/193:00 PM | ||||||
(10.) Zarkovo | 1:1 | Trayal (11.) | ||||
(3.) Zlatibor | 1:0 | Kolubara (7.) | ||||
(8.) Radnicki 1923 | 0:1 | Novi Pazar (5.) | ||||
(4.) Dinamo Vranje | 2:1 | Radnicki Pirot (9.) | ||||
(6.) Backa | 1:0 | FK Zemun (14.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(1.) Metalac | 0:0 | Graficar (2.) | ||||
Mon 10/14/193:00 PM | ||||||
(12.) Sindjelic Bg | 3:2 | Dobanovci (16.) | ||||
(15.) Smederevo 1924 | 2:1 | Kabel Novi Sad (13.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/18/196:00 PM | ||||||
(11.) Trayal | 0:0 | Smederevo 1924 (15.) | ||||
Sat 10/19/193:00 PM | ||||||
(16.) Dobanovci | 1:2 | Zlatibor (1.) | ||||
(2.) Graficar | 1:0 | Sindjelic Bg (13.) | ||||
(14.) FK Zemun | 0:0 | Radnicki 1923 (9.) | ||||
(7.) Radnicki Pirot | 3:0 | Backa (8.) | ||||
Sun 10/20/193:00 PM | ||||||
(12.) Kabel Novi Sad | 1:0 | Dinamo Vranje (5.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(4.) Novi Pazar | 2:1 | Metalac (3.) | ||||
Mon 10/21/196:00 PM | ||||||
(6.) Kolubara | 0:0 | Zarkovo (10.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/25/191:30 PM | ||||||
(15.) FK Zemun | 2:2 | Metalac (2.) | ||||
Sat 10/26/191:30 PM | ||||||
(16.) Dobanovci | 0:1 | Zarkovo (9.) | ||||
(14.) Smederevo 1924 | 2:1 | Dinamo Vranje (7.) | ||||
(6.) Radnicki Pirot | 1:0 | Radnicki 1923 (10.) | ||||
Sun 10/27/191:30 PM | ||||||
(12.) Kabel Novi Sad | 1:1 | Backa (8.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(5.) Kolubara | 2:1 | Trayal (13.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(4.) Novi Pazar | 0:1 | Sindjelic Bg (11.) | ||||
Mon 10/28/191:30 PM | ||||||
(3.) Graficar | 0:2 | Zlatibor (1.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/1/191:30 PM | ||||||
(5.) Backa | 2:0 | Dinamo Vranje (8.) | ||||
Sat 11/2/191:30 PM | ||||||
(12.) Trayal | 2:1 | Dobanovci (16.) | ||||
(9.) Sindjelic Bg | 2:1 | FK Zemun (15.) | ||||
(13.) Radnicki 1923 | 0:1 | Kabel Novi Sad (11.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(2.) Metalac | 1:0 | Radnicki Pirot (7.) | ||||
Sun 11/3/191:30 PM | ||||||
(4.) Kolubara | 2:1 | Smederevo 1924 (14.) | ||||
(1.) Zlatibor | 1:0 | Novi Pazar (6.) | ||||
Mon 11/4/191:30 PM | ||||||
(10.) Zarkovo | 0:3 | Graficar (3.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/8/191:30 PM | ||||||
(6.) Radnicki Pirot | 1:0 | Sindjelic Bg (11.) | ||||
Sat 11/9/191:30 PM | ||||||
(10.) Kabel Novi Sad | 3:1 | Metalac (3.) | ||||
(15.) FK Zemun | 1:1 | Zlatibor (1.) | ||||
(14.) Smederevo 1924 | 0:1 | Backa (5.) | ||||
(7.) Dinamo Vranje | 1:0 | Radnicki 1923 (13.) | ||||
(2.) Graficar | 3:1 | Trayal (12.) | ||||
(16.) Dobanovci | 0:0 | Kolubara (4.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) Novi Pazar | 2:4 | Zarkovo (9.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 11/13/191:30 PM | ||||||
(12.) Sindjelic Bg | 1:1 | Kabel Novi Sad (9.) | ||||
(16.) Dobanovci | 3:1 | Smederevo 1924 (15.) | ||||
(4.) Kolubara | 3:1 | Graficar (3.) | ||||
(11.) Trayal | 1:0 | Novi Pazar (8.) | ||||
(1.) Zlatibor | 1:1 | Radnicki Pirot (5.) | ||||
(2.) Metalac | 3:2 | Dinamo Vranje (7.) | ||||
(13.) Radnicki 1923 | 2:1 | Backa (6.) | ||||
(10.) Zarkovo | 0:1 | FK Zemun (14.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 11/18/191:00 PM | ||||||
(7.) Radnicki Pirot | 2:3 | Zarkovo (8.) | ||||
(15.) Smederevo 1924 | 0:1 | Radnicki 1923 (11.) | ||||
(6.) Dinamo Vranje | 4:1 | Sindjelic Bg (13.) | ||||
(10.) Kabel Novi Sad | 0:0 | Zlatibor (1.) | ||||
(14.) FK Zemun | 2:1 | Trayal (12.) | ||||
(2.) Graficar | 2:0 | Dobanovci (16.) | ||||
(5.) Backa | 3:1 | Metalac (3.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) Novi Pazar | 0:0 | Kolubara (4.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/23/191:00 PM | ||||||
(12.) Trayal | 0:1 | Radnicki Pirot (6.) | ||||
(2.) Zlatibor | 1:1 | Dinamo Vranje (7.) | ||||
(13.) Sindjelic Bg | 0:2 | Backa (4.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(5.) Kolubara | 0:0 | FK Zemun (14.) | ||||
Sun 11/24/191:00 PM | ||||||
(16.) Dobanovci | 1:0 | Novi Pazar (10.) | ||||
(1.) Graficar | 3:1 | Smederevo 1924 (15.) | ||||
(9.) Zarkovo | 0:1 | Kabel Novi Sad (8.) | ||||
(3.) Metalac | 0:0 | Radnicki 1923 (11.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/29/191:00 PM | ||||||
(10.) Radnicki 1923 | 5:1 | Sindjelic Bg (14.) | ||||
Sat 11/30/191:00 PM | ||||||
(3.) Backa | 1:0 | Zlatibor (4.) | ||||
(15.) Smederevo 1924 | 0:1 | Metalac (2.) | ||||
(8.) Dinamo Vranje | 2:2 | Zarkovo (11.) | ||||
(7.) Kabel Novi Sad | 2:0 | Trayal (13.) | ||||
(6.) Radnicki Pirot | 1:1 | Kolubara (5.) | ||||
(12.) FK Zemun | 3:1 | Dobanovci (16.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) Novi Pazar | 1:0 | Graficar (1.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 12/4/191:00 PM | ||||||
(1.) Graficar | 1:0 | FK Zemun (13.) | ||||
(15.) Dobanovci | 1:1 | Radnicki Pirot (7.) | ||||
(6.) Kolubara | 1:2 | Kabel Novi Sad (5.) | ||||
(9.) Zarkovo | 1:0 | Backa (4.) | ||||
(14.) Sindjelic Bg | 1:2 | Metalac (2.) | ||||
(12.) Trayal | 2:0 | Dinamo Vranje (10.) | ||||
Sat 12/7/191:00 PM | ||||||
(3.) Zlatibor | 0:0 | Radnicki 1923 (11.) | ||||
(8.) Novi Pazar | 3:1 | Smederevo 1924 (16.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/29/202:00 PM | ||||||
(2.) Metalac | 1:1 | Zlatibor (4.) | ||||
(11.) Radnicki 1923 | 2:2 | Zarkovo (9.) | ||||
(3.) Backa | 1:0 | Trayal (13.) | ||||
(10.) Dinamo Vranje | 2:3 | Kolubara (5.) | ||||
(6.) Kabel Novi Sad | 0:0 | Dobanovci (15.) | ||||
(8.) Radnicki Pirot | 0:3 | Graficar (1.) | ||||
Sun 3/1/202:00 PM | ||||||
(16.) Smederevo 1924 | 0:0 | Sindjelic Bg (14.) | ||||
Mon 3/2/202:00 PM | ||||||
(12.) FK Zemun | 1:1 | Novi Pazar (7.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/6/202:00 PM | ||||||
(1.) Graficar | 0:1 | Kabel Novi Sad (6.) | ||||
Sat 3/7/202:00 PM | ||||||
(3.) Zlatibor | 4:2 | Sindjelic Bg (14.) | ||||
(11.) Zarkovo | 1:3 | Metalac (2.) | ||||
Sun 3/8/202:00 PM | ||||||
(16.) Dobanovci | 0:1 | Dinamo Vranje (8.) | ||||
(7.) Novi Pazar | 2:0 | Radnicki Pirot (10.) | ||||
(12.) FK Zemun | 1:1 | Smederevo 1924 (15.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(4.) Kolubara | 1:0 | Backa (5.) | ||||
Mon 3/9/202:00 PM | ||||||
(13.) Trayal | 0:1 | Radnicki 1923 (9.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/13/203:00 PM | ||||||
(3.) Backa | 2:1 | Dobanovci (16.) | ||||
Sat 3/14/203:00 PM | ||||||
(15.) Smederevo 1924 | 0:0 | Zlatibor (4.) | ||||
(14.) Sindjelic Bg | 0:1 | Zarkovo (9.) | ||||
Sun 3/15/203:00 PM | ||||||
(11.) Dinamo Vranje | 1:4 | Graficar (1.) | ||||
(10.) Radnicki 1923 | 0:0 | Kolubara (6.) | ||||
(5.) Kabel Novi Sad | 2:1 | Novi Pazar (7.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) Metalac | 1:0 | Trayal (13.) | ||||
Wed 6/10/205:30 PM | ||||||
(8.) Radnicki Pirot | 2:1 | FK Zemun (12.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 5/29/205:30 PM | ||||||
(15.) Dobanovci | 2:1 | Radnicki 1923 (11.) | ||||
Sat 5/30/205:30 PM | ||||||
(8.) Novi Pazar | 0:0 | Dinamo Vranje (9.) | ||||
(1.) Graficar | 0:0 | Backa (5.) | ||||
(10.) Zarkovo | 0:3 | Zlatibor (3.) | ||||
Sun 5/31/205:30 PM | ||||||
(7.) Radnicki Pirot | 4:0 | Smederevo 1924 (16.) | ||||
(12.) FK Zemun | 1:0 | Kabel Novi Sad (6.) | ||||
(13.) Trayal | 0:0 | Sindjelic Bg (14.) | ||||
Mon 6/1/206:00 PM | ||||||
(4.) Kolubara | 3:0 | Metalac (2.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 6/5/205:30 PM | ||||||
(2.) Zlatibor | 1:0 | Trayal (13.) | ||||
Sat 6/6/205:30 PM | ||||||
(11.) Dinamo Vranje | 0:2 | FK Zemun (12.) | ||||
(6.) Kabel Novi Sad | 0:0 | Radnicki Pirot (7.) | ||||
(14.) Sindjelic Bg | 1:3 | Kolubara (4.) | ||||
(5.) Backa | 4:0 | Novi Pazar (9.) | ||||
Sun 6/7/205:30 PM | ||||||
(16.) Smederevo 1924 | 3:3 | Zarkovo (10.) | ||||
(1.) Metalac | 1:0 | Dobanovci (15.) | ||||
Mon 6/8/205:30 PM | ||||||
(8.) Radnicki 1923 | 3:2 | Graficar (3.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 6/13/205:30 PM | ||||||
(2.) Graficar | 2:1 | Metalac (3.) | ||||
(15.) Dobanovci | 2:0 | Sindjelic Bg (14.) | ||||
(7.) Kabel Novi Sad | 0:1 | Smederevo 1924 (16.) | ||||
Sun 6/14/205:30 PM | ||||||
(13.) Trayal | 0:0 | Zarkovo (10.) | ||||
(6.) Radnicki Pirot | 1:0 | Dinamo Vranje (11.) | ||||
(12.) FK Zemun | 0:2 | Backa (4.) | ||||
(9.) Novi Pazar | 1:1 | Radnicki 1923 (8.) | ||||
Mon 6/15/205:30 PM | ||||||
(5.) Kolubara | 1:2 | Zlatibor (1.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 6/20/205:30 PM | ||||||
(16.) Smederevo 1924 | 1:2 | Trayal (13.) | ||||
(10.) Dinamo Vranje | 1:0 | Kabel Novi Sad (7.) | ||||
(4.) Backa | 3:0 | Radnicki Pirot (6.) | ||||
(8.) Radnicki 1923 | 1:0 | FK Zemun (12.) | ||||
(3.) Metalac | 2:0 | Novi Pazar (11.) | ||||
(14.) Sindjelic Bg | 0:5 | Graficar (2.) | ||||
(1.) Zlatibor | 3:0 | Dobanovci (15.) | ||||
(9.) Zarkovo | 2:1 | Kolubara (5.) |