This page shows the stats for a particular player, sorted by coach. It shows which coaches a professional player has played under and what stats they achieved during that time. Note: Stats can be filtered by coach, season, club, league and competition using the drop-down menu.
Andrey Gatsko
fc-chita.com
- Date of birth/Age: Sep 11, 1986 (37)
- Place of birth: Oktyabrskiy, ...
- Citizenship: Russia
- Height: 1,83 m
- Position: Central Midfield
Info
Detailed stats, sorted by coach
Season | Competition | reihenfolge ASC, saison_id DESC, verein_id ASC | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Total : | 52 | 5 | 2 | 12 | - | - | 3.143' | |||
15/16 | 2. Division B Group 2 (-2023) | 25 | 2 | - | 4 | - | - | 1.702' | ||
10/11 | 1.Division | 24 | 2 | 2 | 8 | - | - | 1.199' | ||
15/16 | Russian Cup | 2 | 1 | - | - | - | - | 165' | ||
11/12 | Russian Cup | 1 | - | - | - | - | - | 77' |
Russian Cup
Matchday | Venue | For | Opponent | Result | Pos | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russian Cup 11/12 - Torpedo Vlad. | ||||||||||||||||
Fifth Round | A | Rusichi Orel | 1:3 | 77' | ||||||||||||
Sixth Round | H | Spartak Nalchik | 3:0 | on the bench | ||||||||||||
Round of 16 | A | Terek Grozny | 2:0 | on the bench | ||||||||||||
Russian Cup 15/16 - Torpedo Vlad. | ||||||||||||||||
First Round | A | Solyaris Moskau | 0:1 | CM | 90' | |||||||||||
Second Round | H | Domodedovo | 1:2 | DM | 1 | 75' | ||||||||||
Squad: 5, Starting eleven: 3, Substituted in: 0, On the bench: 2, Suspended: 0, Injured: 0 |
1.Division
Matchday | Venue | For | Opponent | Result | Pos | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Division 10/11 - Torpedo Vlad. | ||||||||||||||||
1 | H | Alania (2.) | 0:3 | Not in squad | ||||||||||||
2 | H | Volgar-Gazprom (13.) | 2:0 | on the bench | ||||||||||||
3 | A | Mordovia (4.) | 4:0 | 90' | ||||||||||||
4 | A | KamAZ (9.) | 3:0 | on the bench | ||||||||||||
5 | H | SKA-Energia (6.) | 3:1 | 33' | 71' | |||||||||||
6 | H | Luch-Energia (17.) | 1:1 | 45' | ||||||||||||
7 | H | Metallurg-Enisey (16.) | 0:2 | 53' | ||||||||||||
8 | H | Sibir (5.) | 3:2 | 1' | ||||||||||||
9 | A | Shinnik Yaroslav (4.) | 2:0 | 45' | ||||||||||||
10 | A | Dinamo Bryansk (12.) | 0:2 | 72' | 28' | |||||||||||
11 | H | Ural (7.) | 1:0 | 21' | ||||||||||||
12 | H | Gazovik Orenburg (13.) | 0:0 | Not in squad | ||||||||||||
13 | A | Zhemchuzhina | 2:1 | 73' | 25' | |||||||||||
14 | A | Chernomorets Nv. (18.) | 0:0 | on the bench | ||||||||||||
15 | H | Khimki (15.) | 3:3 | 74' | 28' | |||||||||||
16 | H | Fakel Voronezh (18.) | 1:0 | Not in squad | ||||||||||||
17 | A | Baltika (15.) | 1:3 | 5' | ||||||||||||
18 | A | Torpedo Moskau (11.) | 1:1 | 1 | 65' | |||||||||||
19 | H | FK Novgorod (2.) | 1:3 | on the bench | ||||||||||||
20 | A | Alania (1.) | 1:0 | 15' | 59' | |||||||||||
21 | A | Volgar-Gazprom (14.) | 3:1 | 90' | ||||||||||||
22 | H | Mordovia (3.) | 1:2 | 1 | 28' | |||||||||||
23 | H | KamAZ (4.) | 3:2 | 1 | 90' | 14' | ||||||||||
24 | A | SKA-Energia (10.) | 2:0 | on the bench | ||||||||||||
25 | A | Luch-Energia (17.) | 0:1 | 28' | ||||||||||||
26 | A | FK Novgorod (3.) | 2:0 | 78' | 33' | |||||||||||
27 | A | Metallurg-Enisey (7.) | 1:2 | 90' | ||||||||||||
28 | A | Sibir (8.) | 2:1 | 74' | ||||||||||||
30 | H | Dinamo Bryansk (11.) | 1:3 | 77' | ||||||||||||
29 | H | Shinnik Yaroslav (5.) | 1:2 | 62' | ||||||||||||
31 | A | Ural (4.) | 3:2 | 1 | 90' | |||||||||||
32 | A | Gazovik Orenburg (18.) | 1:1 | 17' | 79' | |||||||||||
33 | H | Zhemchuzhina | 3:0 | Not in squad | ||||||||||||
34 | H | Chernomorets Nv. (16.) | 0:2 | Not in squad | ||||||||||||
Squad: 29, Starting eleven: 13, Substituted in: 11, On the bench: 5, Suspended: 0, Injured: 0 |
Second League Division B Gruppe 2 (-2023)
Matchday | Venue | For | Opponent | Result | Pos | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Second League Division B Gruppe 2 (-2023) 15/16 - Torpedo Vlad. | ||||||||||||||||
1 | A | Tekstilshchik (4.) | 1:0 | 78' | ||||||||||||
2 | H | Khimki (4.) | 0:0 | 83' | ||||||||||||
3 | H | Dinamo S-Pb (12.) | 2:0 | 89' | ||||||||||||
5 | H | Sp. Kostroma (5.) | 1:1 | 63' | 64' | |||||||||||
6 | A | Kolomna (15.) | 1:3 | 44' | 58' | |||||||||||
7 | H | Dnepr Smolensk (12.) | 2:1 | 90' | ||||||||||||
8 | A | Strogino Moscow (10.) | 0:0 | CM | 90' | |||||||||||
9 | H | Pskov-747 (8.) | 1:1 | 80' | ||||||||||||
10 | A | Karelia (15.) | 3:0 | 71' | ||||||||||||
11 | H | Solyaris Moskau (4.) | 0:0 | 37' | 78' | |||||||||||
12 | A | FK Dolgoprudnyi (7.) | 1:2 | 1 | 90' | |||||||||||
13 | H | Znamya Truda (9.) | 3:2 | 1 | 90' | |||||||||||
14 | A | Volga Tver (8.) | 1:2 | 80' | ||||||||||||
15 | H | Domodedovo (13.) | 2:2 | 80' | ||||||||||||
16 | A | Khimki (1.) | 1:0 | 41' | 70' | |||||||||||
17 | A | Dinamo S-Pb (10.) | 2:3 | Gelbsperre | ||||||||||||
19 | A | Sp. Kostroma (10.) | 1:0 | CM | 90' | |||||||||||
20 | H | Kolomna (15.) | 2:1 | 45' | ||||||||||||
21 | A | Dnepr Smolensk (13.) | 0:1 | 19' | ||||||||||||
22 | H | Strogino Moscow (9.) | 2:1 | on the bench | ||||||||||||
23 | A | Pskov-747 (7.) | 1:2 | Not in squad | ||||||||||||
24 | H | Karelia (14.) | 0:0 | 29' | ||||||||||||
25 | A | Solyaris Moskau (2.) | 1:1 | 77' | ||||||||||||
26 | H | FK Dolgoprudnyi (2.) | 3:1 | 85' | ||||||||||||
27 | A | Znamya Truda (11.) | 0:3 | 65' | ||||||||||||
28 | H | Volga Tver (12.) | 0:0 | 45' | ||||||||||||
29 | A | Domodedovo (13.) | 0:2 | 25' | ||||||||||||
30 | H | Tekstilshchik (5.) | 0:1 | 31' | ||||||||||||
Squad: 26, Starting eleven: 21, Substituted in: 4, On the bench: 1, Suspended: 1, Injured: 0 |